Check-Up ile SAP Best Practice Uygunluğunu Analiz Edin

Binlerce şirket akıllı teknolojileri kullanarak en yüksek verimliliği hedefliyor. Dijitalleşme ve dijital dönüşüm, verimliliği artırarak uluslararası arenada rekabeti dengelerken, katma değerli hizmet ve ürünler üretmeyi sağlıyor. İşletmelerin içinde bulunduğu dijital dönüşüm hareketi, yatırım ve inovasyonlarla her geçen gün katlanarak büyüyor. Bu teknolojik hareketin tüketici, otomotiv, lojistik, enerji, telekomünikasyon, medya, madencilik ve kimya gibi diğer sektörlerle beraber toplam net ekonomik faydasının yaklaşık 30 trilyon dolar olacağı öngörülüyor .

Çözümevi Check-Up ile veriminizi en üst seviyeye çıkarın!

Çözümevi olarak şirketlerin teknolojik adaptasyonunu ve akılı işletme yolculuğunu, sunduğumuz çözümlerle destekleyip verimliliklerini artırıyoruz. Check-up çözümümüz, hem SAP mimarisine hem de farklı uygulama çözümlerine yönelik çalışmaları içeriyor. SAP çözümlerinin uygulama süreçlerinde regülasyon değişiklikleri, yeni ihtiyaç ve zorluklar ortaya çıkarabiliyor. Bu durum zaman içinde hem sistemi yönetmeyi hem de geliştirme ve konfigürasyon uygulamalarını zorlaştırıyor. Check-Up ileSAP sistemlerinizi güncel tutup değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve geliştirme yaparken, şirketinizin SAP altyapısından en yüksek verimi almasını kolaylaştırıyor.

3 aşamada ihtiyaçlarınızı tespit edin

Sistem Mimarisi Analizi

Temelinde bir BASIS denetimi olarak görünen bu analiz ile sistem konfigürasyonu, güncel versiyon denetimi, network altyapısı, güvenlik stratejisi ve yetkilendirme yapısı gibi birçok konu denetlenir.

  • Sistem konfigürasyonu
  • Güncel sistem versiyonu denetimi
  • Network altyapısı
  • Güvenlik stratejisi
  • Yetkilendirme yapısı

Uygulama Mimarisi Analizi

Aşağıdaki adımlar kullanılarak deneyimli danışmanlar ve çözüm mimarlarıyla birlikte modül süreç analizleri gerçekleştirilir:

  • Kurulumu tamamlanmış modüllerin analizi
  • Modüllerde tasarlanmış iş süreçlerinin analizi
  • Dış sistemler ve modüller arası entegrasyonlar

QA Denetim Rapor Çıktıları

Tüm analiz ve sonucunda çıkan raporların, daha verimli bir SAP altyapısı için sunulan önerilerini kapsar:

  • SAP mevcut durum tespiti ve planlanan yeni uygulamalar
  • İyileştirme ve gelişim önerileri

Check-Up çözümünü neden kullanmalısınız?

Çözümevi Check-Up ile şirketinizin SAP altyapısından en yüksek verimi sağladığından emin olabilir ve SAP’de tasarlanmış standart iş süreçleriyle gerçek iş süreçlerinizi karşılaştırabilirsiniz. SAP sistemlerinizin ihtiyaçlarınızı ne kadar karşıladığını güncel analizlerle takip ederek sisteminizi geliştirmek istiyorsanız, ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.