SAP sistemlerinin kurulumu, düzenlenmesi ve sistem tabanlı ihtiyaçların giderilmesi için tercih edilen SAP Basis Destek Hizmetleri, işletmelerin SAP çözümlerinden en yüksek katma değeri almasını sağlıyor. Entegrasyon ve canlıya alma süreçleri ne kadar başarılı geçerse geçsin; her an ilk günkü verimliliği elde etmek için altyapının ve uygulamaların güncelliğini sağlayan bir destek hizmetinden faydalanmak gerekiyor. İşinize değer katan, güvenilir bir SAP çözüm ortağınız yoksa, proje sonrası elde ettiğiniz zaman tasarruf ve verimlilik zamanla erozyona uğrayabilir.

Canlı olarak çalışan sistemlerde “süreklilik”, işin devamlılığı açısından kritik önem arz ediyor. Yeni bir ihtiyaç doğması durumunda, ihtiyaca anında cevap verilemediğinde veri kayıplarından güvenlik ihlallerine ve hatta performans sorunlarına kadar pek çok problem işletmenin kısa vadedeki yol haritası üzerinde bekler konuma geçecektir. SAP gibi sistemler için bu noktada tecrübeli, güvenilir ve nitelikli çözüm ortaklarıyla çalışmak, işletmelerin faaliyetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde sürdürmesini sağlayacaktır. Bu da uzun vadede ticari riskleri minimuma indirecektir.

Destek hizmetlerini ayrı bir iş kolu olarak ele alan ilk SAP iş ortaklarından biri olan Çözümevi olarak, halihazırda 200’ün üzerinde müşteriye SAP desteği veriyoruz. Sistemlerin öngörüldüğü performans ile çalışmalarını sağlayan SAP Basis Destek Hizmetlerimiz ile olası veri kayıplarının önüne geçildiği gibi, performans sorunları, entegrasyon ve teknik altyapı ile ilgili hatalar hızla ve güncel çözümlerle gideriliyor.

SAP çözümlerimiz

Çözümevi olarak müşterilerimize pek çok noktada destek sağlıyoruz. SAP sistemlerinin kurulumuyla başlayan destek hizmetlerimiz;

ERP uygulamaları, S/4 HANA uygulamaları, İş Analitikleri, Bütçe, Konsolidasyon ve Risk Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarikçi İlişkileri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Ticaret Proje Yönetimi, Dijital Ticaret Uygulamaları ve Teknoloji Platformu ile devam ediyor. İhtiyaçlara anlık ve esnek modellerle çözümler üreten deneyimli kadromuz ile müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kayıpsız bir iş akışı sunmayı hedefliyoruz.

Her iki yılda bir SAP’nin Partner Center of Expertise (PCOE) denetiminden geçen organizasyonumuz, daha iyi hizmet verebilmek adına günbegün gelişiyor ve kendini yeniliyor. Bu sayede müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, SAP’nin kapsamlı çözüm ekosisteminde emin ellerde olduklarını hissettiriyoruz.