Dijital Ticaret Uygulamaları

Müşterilerinizle anlamlı ve uzun vadeli ilişkiler kurmak, ilk ürünün satışından çok daha önce başlayan bir süreçtir. SAP Hybris portföyünde bulunan ticaret, pazarlama, faturalama, satış ve servis çözümleri; çalıştığınız sektör her ne olursa olsun ticaret yaptığınız müşterilerinizle değerli bir etkileşim elde etmenize olanak tanıyor.

Farklı kanallar genelinde, tüm cihazlardan erişilen müşteri deneyiminin tutarlı ve sürekli olmasını sağlayan Dijital Ticaret Uygulamaları, aynı zamanda bu tecrübenin kişiye özgü ve benzersiz olmasını mümkün kılıyor.

Gerçek zamanlı müşteri ve sektör verilerini faydaya dönüştürmenize yardım eden SAP Hybris ile anı yakalayın ve bunu müşterinize hissettirerek rekabette fark yaratın.

Bellek içi mimarinin üstün performansı sayesinde devasa büyüklükteki veriyi inanılmaz hızlarda temin edip işleyen bu teknoloji, daha sonra bu veriyi anlamlı bilgilere dönüştüren araçları size sunuyor. Böylelikle müşterilerinizin beklentileri sürekli karşınıza net biçimde çıkıyor ve bunu karşılamak, hatta müşterilerinizi şaşırtarak bağlılığını artırmak için onlarla iletişiminizi yepyeni bir boyuta taşımak kolaylaşıyor.

Mevcut BT altyapınıza uyum sağlayacak şekilde geliştirilen SAP Hybris yazılımı, verileri ve iş süreçlerini departmanlar arasında paylaştırmayı karmaşadan uzak hale getiriyor. BT departmanının teknik iş yükü azaldıkça, inovasyona ayıracak vakit artıyor. Yazılımın modüler mimarisi ise ihtiyaca bağlı olarak farklı SAP Hybris bileşenlerini yüklemenize olanak tanıyarak, dijital dönüşümü size en uygun hızda tamamlamanızı sağlıyor.

  • Farklı kanallar arasında (omnichannel) tutarlı, sürekli ve esnek bir müşteri etkileşimi sağlıyor
  • Bellek içi teknolojinin gücüyle veriyi gerçek zamanlı olarak işleyip faydalı bilgi haline getiriyor
  • Müşteri beklentilerini her an her yerde güncel haliyle takip etmenize olanak tanıyor
  • Kişiye özgü, benzersiz ve etkileyici bir satış deneyimiyle uzun vadeli müşteri bağlılığını garanti altına alıyor
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.