Doküman Yönetimi

İş hedeflerinize doğru yol alırken, kullandığınız kurumsal iş uygulamalarının çeşitliliği ve ölçeği de zamanla genişleyecektir. Bu büyüme sırasında özellikle eski sistemlerde kalan dokümanların yeni nesil uygulamalara taşınması ve iş süreçleri genelinde çalışan merkezi bir sistem tarafından arşivlenmesi, insan eliyle yapılması zorlu ve uzun zaman gerektiren bir mesaidir.

Çözümevi danışmanlığında süreçlerinize entegre edebileceğiniz OpenText Document Access (ADA) uygulaması, sahip olduğunuz tüm dokümanlara SAP süreçleri ve uygulamaları genelinde tek bir noktadan erişim sağlıyor.

Barındırma sistemleri, eski yazılımlar veya müşteriye özgü uygulamalardan elde edilen belgelerin yanı sıra, SAP dokümanlarını da depolayan ve SAP ERP ya da SAP CRM gibi uygulamalar ve modüller genelinde yöneten OpenText’in Doküman Yönetimi çözümü, iş süreçleri genelinde şeffaflık sağlıyor. Dokümanların daha verimli yönetilmesi neticesinde ofis kullanıcıları iş süreçleri üzerinde belge odaklı bir görünürlük sağlıyor.

Arşivlenmiş veriyi klasör görünümünde sergilemenin yanı sıra, toplu belge tarama ve özel dosyalar için yerel tarama gibi olanaklar tanıyan OpenText ADA, isteğe bağlı olarak e-posta içeriğini de aynı merkez arşivde tutma gibi beceriler sunuyor.

  • İş bağlamında SAP veri ve belgelerine tek noktadan erişim ile süreçlerde şeffaflık elde ediliyor.
  • Kullanıcı dostu arayüzle anında verimlilik artışı yakalanıyor.
  • Kağıt sarfı ortadan kaldırılıyor.
  • Veri arşivleme ve eski sistemleri devreden çıkarma sayesinde toplam sahip olma maliyeti (TCO) azaltılıyor.
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.