İnsan Kaynakları Yönetimi

Çalıştığınız sektör her ne olursa olsun, başarı için insan kaynaklarını daha verimli ve hatasız biçimde yönetmeye ihtiyacınız var. Çözümevi danışmanlığında İK süreçlerine entegre edebileceğiniz çözüm ve uygulamalar, iş süreçlerinin gelişimine ve insan sermayesinin daha verimli yönetimine imkan sağlıyor. Böylelikle personel idaresi ve gelişiminin yanı sıra, çalışanların ve yöneticilerin self servis olarak kendi İK süreçlerini merkezi bir sistemden takip etmeleri mümkün oluyor.

SAP SuccessFactors
Bulut tabanlı insan sermayesi yönetimi (HCM) çözümleri arasında uygun maliyeti ve şirketin tüm süreçlerine kattığı verimlilik ile tartışmasız lider konumunda olan SAP SuccessFactors, iş stratejilerinizin şirket genelinde uygulanmasını kolaylaştırıyor. Büyüme hedeflerinde insan unsurunun ölçümlenmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesi konusunda ihtiyaç duyulan temel İK araçlarından iş gücü analitiklerine kadar tüm çözümleri kapsamlı ve yüksek performanslı olarak sunan SuccessFactors, her ölçekte işletmeye uygun uygulama seçenekleriyle yetenek yönetimini dijital dönüşümün vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Dünya genelinde 177 ülkede 40 milyondan fazla kullanıcının İK işlemlerine güç veren SuccessFactors, Çözümevi danışmanlığıyla somut ve ölçümlenebilir çözümler sunuyor:

  • İşe alma süreçlerinin kısalmasıyla verimlilik artıyor
  • Kurum içi yetenek akışı sayesinde işe alım maliyetleri kayda değer oranda düşüyor
  • Sosyal ağlarla tam entegre arayüzüyle personelin ortak çalışma süreçleri destekleniyor
  • Tüm süreçlerin bulut üzerinden yürümesi sayesinde toplam sahip olma maliyeti azalıyor
  • Merkezi bir İK altyapısı ile kurum genelinde İK süreçlerinde tutarlılık sağlanıyor, insana bağlı hatalar ortadan kalkıyor
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.