İş Analitikleri

Sahip olduğunuz veriyi ne kadar iyi yönetiyorsunuz? Bu sorunun yanıtı, aynı zamanda sizin rekabetteki gücünüzü de ortaya koyacaktır. Ekonominin sermaye değil, veri yönetimi üzerine kurulu olduğu dijital dünyaya ayak uydurmak için veriyi en iyi şekilde temin etmeli, saklamalı, yönetmeli ve işleyerek bilgiye dönüştürmelisiniz.

Aynı bilginin iki farklı sürümde, iki farklı konumda kaydedilmesi demek, şirketinizin iki ayrı iş kolunun, birbiriyle uyumsuz iki ayrı karar vermesi tehlikesini de doğurur.

Bu gibi durumları ortadan kaldırmak için sadece veriyi merkezi bir sistem üzerinde toplamak yeterli değil; aynı zamanda verileri en hızlı şekilde işleyen ve gerçek bilgiye dayalı raporları yöneticilerin önüne sunan çözümler ve bu çözümleri uzmanlığı ve deneyimiyle projelendirip, başarıyla hayata geçirmenizi sağlayan bir iş ortağı da gerekiyor.

Oyunun kurallarını değiştiren SAP BusinessObjects İş Zekası çözümünün yanı sıra Bütçe Planlama ve Konsolidasyon, Kurumsal Performans Yönetimi, Strateji Yönetimi ve Finansal Konsolidasyon uygulamalarındaki uzmanlığıyla Çözümevi, uçtan uca tüm iş süreçlerinizi en etkin şekilde yönetmenizi ve dijital varlıklarınızdan en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyor.

SAP BusinessObjects (BO) İş Zekası
Yüksek performansı ve kanıtlanmış başarısıyla SAP BusinessObjects (BO) iş zekası uygulamaları, sahip olduğunuz verilerin kurum genelinde tutarlı olmasını sağlarken; onları en hızlı şekilde işleyerek karar mekanizmalarına ihtiyaç duydukları raporları sunuyor. Böylelikle sistemin tüm kullanıcıları, en güncel veriye aynı anda ulaşabiliyor ve anlık olarak planlamalar yapabiliyor.

Dijital dönüşümün kurumsal iş dünyasındaki karşılığı olan iş zekası uygulamaları, Çözümevi’nin zengin proje deneyimi ve ihtiyaca özel geliştirdiği projeler ile temel rekabet avantajınız haline geliyor.

Kurumsal Performans Yönetimi (SAP EPM)
Pazar dinamiklerine yön verecek fikirlerinizin, organizasyonel yapı içinde anlamını yitirmesini önlemek için kurum genelinde aynı strateji ve hedefi koruyacak bir çözüme ihtiyacınız var. Kurumsal Performans Yönetimi (EPM) sayesinde büyüme hedefleriniz sizin için ne kadar önemliyse, sistemin tüm kullanıcıları için de aynı öneme sahip olacak. İnsan hatasından arındırılmış ve sadeleştirilmiş süreçler sayesinde bütçe öngörüleri isabet kazanıyor, kurumsal stratejiler geçerli ve güncel hale geliyor.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.