Müşterilerimizden Görüşler

Çözümevi, tüm çalışmalarımızda deneyimli kadrosunun profesyonel yaklaşımı ve pozitif iletişimi sayesinde başarılı sonuçlara ulaşmamıza yardımcı olmuştur. Ayrıca Çözümevi Yönetim Ekibinin her zaman kolay erişilebilir ve yanımızda olması firma olarak güvende hissetmemizi sağlamaktadır.

EMRE VURAL

ERP ve Yazılım Müdürü / Abdi İbrahim İlaç

Çözümevi 10 yılı aşkın süredir SAP sistemimizi emanet ettiğimiz, her zaman gece gündüz demeden bizimle birlikte sadece iş ortağı olarak değil sanki bizden biriymiş gibi zaman harcayan ve destek olan, bizi hiçbir koşulda yarı yolda bırakmayan değerli bir yol arkadaşımızdır.

EBRU KILIÇ KOÇAK
Sealedair Finance Director / Turkey&Caucasian Republics

Çözümevi ile ilk tanışmamız 1999 yılındaydı. İlk müşterilerinden birisiyiz diyebilirim. Bugün SAP sistemlerini firmalarımızda geliştirerek canlı tutabiliyorsak bunda en büyük katkı Çözümevi’ne aittir.

ABDULLAH BAY
Mali İşler Müdürü / Kunt Elektronik A.Ş.

Çözümevi bilgi birikimi, müşterisinin sorunlarını doğru anlayıp zamanında doğru çözümler üretmesi, yapıcı yaklaşımları ve her zaman kolay ulaşılabilmesi nedeniyle bizim için değişmez bir iş ortağıdır. Çözümevi ile çalışmaktan dolayı mutluyuz çünkü, iş yaptığımız bir şirketten öte yanımızdaki bir takım arkadaşımızdır.

CANDAŞ OCAKTAR
Genel Müdür Yardımcısı – Finans / ICF AirPorts

Çözümevi, tanıştığımız 2009 yılından bu yana iletişimde olduğumuz ve her seviyede kaliteli hizmet anlayışını uzman ekibiyle ortaya koyan bir danışmanlık şirketidir. Hızlı ve agresif şirket yapımıza aynı şekilde ayak uydurarak çalışmalarımızı yönetti. Kurumsallıktan ziyade insan kalitesi, sıcak bir aile ortamı ve cesaret bir araya geldiğinde Çözümevi ile başarı kaçınılmazdır.

OZAN YALÇIN
Muhasebe Müdürü / Rönesans Holding A.Ş.

Rekabetin en yoğun olduğu günümüz şartlarında verilen hizmetin kalitesi ile Çözümevi firması kendini farklılaştırıyor. Bundan dolayı Çözümevi, uzman kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ile değerli bir iş ortağımızdır. Başarılarının devamını dilerim.

BURAK UZKAN
Bilgi Sistemleri Müdürü / Anadolu Sağlık Merkezi

SAP Sistemini kullanan şirketler, SAP’nin neler yapabileceğini anlamaya başladıktan sonra bitip tükenmeyen ihtiyaçları oluşur. Çalıştığınız danışmanlık firması bu ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede danışmanları bünyesinde barındıran bir firma olmalıdır ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebiliyor olmalıdır. Özetle, size şirketinizin bir parçasıymış gibi hizmet edebilmelidir. Çözümevi tüm bu özelliklere sahip bir firma. Üstelik sadece SAP ERP çözümlerinde değil, SAP ile entegre çalışan uygulamalar konusunda da önemli referanslara sahipler..

BÜLENT GÜRSOY
NOKSEL Çelik Boru San. A.Ş. | ERW

Çözümevi, 2011 yılından bu yana SAP ERP modüllerinin desteğini, ve BPC, BO projelerinin de kurulum danışmanlığını vererek PAK Holding’in yol arkadaşı olmuştur.

Çözümevi , müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tüm çalışanlarıyla birlikte isteklerimize kesintisiz, doğru, uygun çözümler sunan, uzman desteğini aldığımız ve her SAP kullanıcısına tavsiye edeceğimiz bir firmadır.

Pak Topluluğu ve Pakmaya’nın ihtiyaçları doğrultusunda ileride yeni projelerde Çözümevi ilk tercihimiz olacaktır.

ENGİN DOĞAN
Bilgi Teknolojileri Müdürü / Pak Holding A.Ş.

Çözümevi yetkililerine, hizmet sağlayıcı bir şirket olarak, gerek iş alanında gerekse insani ilişkilerinde çok iyi bir ekip oluşturup bir çok sorunumuzu çözdükleri için teşekkür ediyoruz. Yanımızda olmaları bize müthiş bir güven veriyor.

ŞENOL UYGUR
Finans Direktörü / Ant Kalıp Sanayi ve Ticaret A.Ş. M&G Group