OpenText Çözümlerimiz

Veri yönetimini mükemmel hale getirmeden dijital dönüşümden bahsetmek mümkün değildir. OpenText, işlerin büyümesiyle birlikte artan veri yükünün üstesinden gelmenizi kolaylaştıran çözümler sunuyor. Sahip olduğu veriyi tüm süreçlerde en etkili kullanan işletmeler, büyüme hedeflerine daha hızlı ulaşıyor. OpenText ile operasyonel maliyetler düşerken, bilgi güvenliği de her zaman en üst seviyede tutuluyor.

SAP uygulamaları genelinde oluşturulan veri ve dokümanların arşivlenmesinde sektör liderlerinin tercihi olan OpenText, işletmenizin farklı süreçlerinde ve departmanlarında üretilen her türlü belge için merkezi bir platform sunarak ihtiyaç duyulan içeriğin her an, her yerden erişilebilir olmasını sağlıyor. İş dünyasında yaygın olarak kullanılan diğer yazılımlarla entegre çalışan OpenText çözümleri, manuel olarak yapılan çoğu görevi otomasyonla çözüyor. Böylelikle kaynak yönetiminde benzersiz bir verimlilik sağlanırken, insana bağlı hatalar da ortadan kaldırılıyor.

Fatura süreçlerini de uçtan uca dijitalleştiren OpenText ürün ailesi, kolay kullanımlı mobil arayüzüyle gelirleri doğrudan etkileyen kritik anlarda yetkili kişinin en hızlı biçimde onay vermesi için gerekli zemini hazırlıyor. Tüm süreç ve uygulamalarda belgelere merkezi bir noktadan erişim sunarak iş süreçlerinde her zaman en güncel ve en doğru verinin kullanılmasını mümkün kılan çözümler; aynı zamanda her türlü kağıt dokümanları bu merkezi sisteme dijital olarak aktarıyor ve çok katmanlı tasarruf sağlıyor.