SAP Lisans ve Danışmanlık Hizmetleri

Dijital dönüşümün sunduğu faydalar kolaylıkla görülüyor. Kurumsal iş uygulamalarının başarılı entegrasyonu sonucunda şirket genelinde verimlilik artarken, giderler azalıyor, etkili pazarlama süreçleri sayesinde satış ekiplerinin ve yöneticilerin yüzü gülüyor.

Ne var ki, dijital dönüşüm karar almakla başlayan, ürün ve çözümlerin seçilmesiyle devam eden ve entegrasyonun tamamlanmasına kadar uzanan süreç o kadar net değil: Almanız gereken pek çok karar, tanımlamanız gereken ihtiyaçlar ve görevler, doğru ürün ve servisi seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunuyor.

Bir SAP çözümünü seçtiniz diyelim; bu çözümden en iyi verimi hangi koşullarda alacağınızı biliyor musunuz? Mevcut altyapınızda hangi bileşenleri kullanmaya devam edecek, hangilerini sıfırdan oluşturacaksınız? Başlatmanız gereken bir hızlı uygulama projesi mi yoksa bir yaygınlaştırma projesi mi olacak? Tüm bu sorulara vereceğiniz yanıtlar; dijital dönüşümün sizin için muazzam bir başarı potansiyeli ya da büyük bir risk teşkil etmesi arasındaki farkı belirleyecektir.

Neyse ki tüm bu soruların cevap anahtarına sahip olan, gerçekleştirdiği sayısız proje sonucunda pek çok işletmenin dijital dönüşümden büyük fayda elde etmesini sağlamış, güvenilir bir çözüm ortağınız var: Çözümevi!

Çözümevi, zengin sektörel deneyimi ve başarısı kanıtlanmış metodolojiler ile projelerde hızlı fakat titiz bir biçimde ilerliyor. İhtiyaçların doğru belirlenmesini sağlayarak, sadece size fayda sağlayacak ürünlerin lisanslamalarını yapıyor. Böylelikle dijital dönüşüm adı altında gereksiz gider kalemlerinin ortaya çıkması önleniyor.

Sizi başarıya taşıyacak ürünler belli olduktan sonra, Çözümevi’nin uzman danışmanları proje süresi boyunca tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyor. Gelişimi her safhada desteklenmesi, iş yapış şekillerinin sürekli olarak geliştirilmesi ve denetimi için oluşturulan danışmanlık ekipleri, sahip oldukları zengin bilgi birikimiyle faaliyet gösterdiğiniz alanda sizi bir adım öne taşımak için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyor.

Çözümevi Lisans ve Danışmanlık Hizmetleri sayesinde dijital dönüşümün belirsizlikleri ortadan kalkıyor; somut ve ölçümlenebilir fayda ile şirketler büyümeye ve inovasyona odaklanabiliyor.