S/4 HANA Uygulamaları

İş dünyasında yüzyılın dönüşümü SAP HANA ile başladı. Tüm veriyi doğrudan bellek içinde çalıştırarak, daha önce görülmemiş bir hıza ulaşan HANA’nın performansı, bir sonraki Business Suite yazılımı için kusursuz bir altyapı hazırladı. Böylelikle yeni nesil ihtiyaçlara yönelik, hızlı ve karmaşadan uzak bir çözüm ailesi, S/4 HANA ile hayata geçirildi.

Büyük veri, nesnelerin interneti ve hızla iş dünyasını etkileyen diğer trendler, bir işletmenin yönetimini giderek daha karmaşık ve zorlu hale getiriyor.

Buna karşın gerçek zamanlı veri analitiğine imkan tanıyan bellek içi çözümleriyle S/4 HANA, Çözümevi danışmanlığında karmaşık BT altyapısını ortadan kaldırıyor. S/4 HANA uygulamalarını kullanmaya başlayan şirketler, dijital dönüşümlerini sadelik ve performans odaklı olarak gerçekleştirebiliyor.

Çözümevi’nin başarılı projeleriyle Türkiye’de öncülük ettiği S/4 HANA ile birlikte gelen SAP Fiori’nin ise önemli bir hedefi var: Kullanıcı deneyimini basitleştirmek. İş dünyasının profesyonelleri aynı zamanda birer sosyal medya, bankacılık ve e-ticaret kullanıcısı. Dolayısıyla pek çok yaygın arayüze halihazırda alışkın olan bir yetenek havuzu mevcut. Bu gerçekleri baz alan Fiori, sosyal medya ve sık kullanılan diğer platform arayüzlerini andıran, sezgisel arayüzleriyle iş kullanıcılarını adeta birer son kullanıcıya dönüştürüyor. Kullanıcı deneyiminin basitleşmesiyle birlikte yeni nesil uygulamalar çalışanlar tarafından daha kolay benimseniyor. Böylelikle sisteme daha fazla kullanıcının katılım göstermesi sağlanıyor; verimlilik artıyor ve tüm iş süreçleri daha hatasız yürüyor.

SAP Fiori’nin kullanıcı dostu ekranları sayesinde yeni sistemlere geçişte personelin eğitim maliyetleri de kayda değer ölçüde azalıyor. Mobil dünyanın ihtiyaçlarına mükemmel yanıt veren, akıllı telefon ve tabletlerde de anlaşılır ve hızlı bir deneyim sunan Fiori sayesinde şirketin her kademesinde, her an ve her yerde ihtiyaç duyulan veriye erişmek mümkün oluyor.

  • İhtiyaç duyulan bilgi ve uygulamalara daha hızlı, doğrudan erişim ile verimlilik artıyor
  • Doğru zamanda gelen bildirimlerle ilgilenmeniz gereken unsurlar ekranınızda öne çıkıyor
  • Yapılması gereken bir sonraki eylemle ilgili kullanıcıya rehberlik ediyor
  • Hızlı ve bilgiye dayalı aksiyon almayı mümkün kılıyor
  • Kullanıcı memnuniyetini artırıyor
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.