SAP Analytics Cloud

Veri altın çağını yaşıyor. Hatta Çin’de artık “üretim faktörü” yani hammadde olarak kabul ediliyor. Ama veriler ve veri yığınları tek başına anlamlı değil. Veriler ancak yönetilir (data management) ve içgörüye dönüştürülürlerse, şirketler için değerli hale dönüşüyor. Doğru kararlar almanın anahtarı konumundaki veriye dayalı içgörüler, ise şirketinizin büyümesine, daha da önemlisi değişen koşullara daha hızlı uyum sağlamanıza katkıda bulunuyor. Siz de bulut tabanlı yeni nesil analitik çözümü olan SAP Analytics Cloud (SAC) ile verilerilerinize kolayca anlam kazandırabilirsiniz.

sap analytics cloud

SAP Analytics Cloud ile kararlarınızda verilere yer açın!

Çalışanlarınızı, bilgilerinizi ve fikirlerinizi birbirine bağlayarak hızlı ve doğru kararlar almanızı destekleyen SAC; iş zekası (business intelligence), makine öğrenmesi (machine learning), gelişmiş analitikler (advanced analytics), öngörüsel analitikler (predictive analytics) ve kurumsal planlama gibi ihtiyacınız olan tüm analitik özellikleri (analytics features) tek bir bulut platformu (cloud platform) üzerinden sunuyor.  Derin içgörüleri keşfetmenize, kritik bilgilere erişimi basitleştirmenize ve herkes için doğru karar alma mekanizmalarını güçlendirmenize yardımcı oluyor.

Gücünü SAP HANA Cloud teknolojisinden alan SAP Analytics Cloud, verileri uçtan uca keşfetme, görselleştirme, planlama, tahmin etme ve raporlama fonksiyonlarıyla, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Veri destekli kurumsal kararlar ise şirketinizin verimliliğini ve performansını artırıyor.

İş zekası uzmanlarının tercihi

Finans, insan kaynakları, operasyon, satış ve pazarlama dikeyinde çözümler sunan SAP Analytics Cloud, veri temelli stratejiler oluşturarak rekabet avantajı elde etmenizi, süreçlerinizi sadeleştirmenizi ve kurumsal standartlar oluşturmanızı sağlıyor. İş zekası, planlama ve öngörüyü bir araya getiren SAC, tüm dünyadan iş zekası kullanıcıları tarafından pazar lideri olarak konumlandırılıyor ve %97’si tarafından tavsiye ediliyor (Kaynak: The BI Survey 19). SAP’yi bulut iş zekası, inovasyon, iş değeri ve müşteri memnuniyeti kategorilerinde en büyük tedarikçi olarak konumlayan araştırmaya göre SAC, 10 temel performans göstergesi açısından diğer tüm büyük uluslararası iş zekası tedarikçilerinin açık ara önünde yer alıyor.

Neden SAP Analytics Cloud’u tercih etmelisiniz?

  • Verilerin tek noktadan yönetilmesini sağlıyor.
  • Analitik süreçlerini kolaylaştırıyor.
  • Kurumsal verilerin değerini artırıyor.
  • Hızlı ve doğru kararlar almayı destekliyor.
  • Gelecek senaryolarının simüle edilmesini mümkün kılıyor.
  • Büyümenin ve performansın önünü açıyor.
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.