SAP Business One Cloud

Küçük ve orta ölçekli şirketler (KOBİ), işleri büyüdükçe büyük hayallerin ve yeni hedeflerin önünü açmak için teknolojiye daha fazla ihtiyaç duyuyor. Farklı uygulamalarda ve hatta farklı yerlerde bulunan bilgileri tek bir yerden erişilebilir kılmak, KOBİ’lerin işini büyütmesini sağlıyor. Esnek, modüler ve etkili bir çözüm sunan SAP Business One, küçük işletmelerin bugünkü ve yarınki ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. SAP Business One Cloud ise bulutun avantajlarından yararlanarak KOBİ’lerin her an bağlı, yalın ve çevik bir organizasyona dönüşmesine destek oluyor.

SAP Business One Cloud

SAP Business One Cloud ile her şey kontrolünüzün altında!

SAP HANA platformuyla entegre edilebilen SAP Business One Cloud ile işletmenizin veya iştiraklerinizin temel süreçlerini birbirine bağlayarak kolaylaştırabilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Bulut teknolojisinden yararlanarak (cloud technology) gerçek zamanlı (real time) bilgilere dayalı kararlar alıp kârlı bir büyüme grafiği yakalayabilirsiniz.

İşlemlerinizi standart hale getirerek kolaylaştıran, hata ve gecikmeleri en aza indirmenize yardımcı olan, sağlam ve ölçeklenebilir bir çözüm sunan SAP Business One Cloud ile en kritik iş fonksiyonlarınızı, uygun maliyetli (cost effective) bir çözümle uçtan uca yönetebilirsiniz.

 • Muhasebe ve Finans: Tek bir ERP çözümü ile muhasebe görevlerini otomatikleştirin ve bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirin.
 • Üretim: Üretim siparişleri ve faturalarının yanı sıra, Malzeme İhtiyaç Planlaması’nı (MRP) yönetin.
 • Satış ve Müşteri Yönetimi: İlk temastan son satışa ve satış sonrası hizmet ve desteğe kadar tüm satış sürecini ve müşteri yaşam döngüsünü yönetin.
 • Satın Alma: Makbuzlardan fatura ve iadelere, siparişten ödeme döngüsüne tüm satın alma süreçlerinizi tek platformdan idare edin.
 • Stok ve Sevkiyat: Birden fazla depodan gelen ve giden gönderileri gerçek zamanlı takip ederek stoklarınızı yönetin.
 • Analiz ve Raporlama: Birden çok kaynaktan veri toplayın ve şirket genelindeki verilere dayalı olarak zamanında ve doğru raporlar oluşturun.
 • Sektöre Özel Çözümler: SAP Business One ekosistemindeki (SAP Business One environment) en iyi uygulama ve süreçlerden yararlanın.

İşletmenizi buluta taşıyın!

İşinizi yönetir ve büyütürken ortaya çıkan maliyetleri düşürmenizi de sağlayan bu kapsamlı ve özelleştirilebilir çözüm için, özel bulut (private cloud) ya da genel bulut barındırma (cloud hosting) hizmetlerinden yararlanılabileceği gibi, geleneksel sunucu bazlı altyapılar (traditional on premise infrastructure) da kullanılabiliyor. İster sunucuda ister bulutta çalışsın, SAP Business One’a tüm mobil cihazlardan istendiği anda ulaşılabiliyor.

Bulut platformlar (cloud platform) üstünden eriştiğiniz Business One Cloud çözümünü, tüm şirketinizde hızla devreye alabilirsiniz. Böylece iş yönetiminde entegre bir yaklaşımın avantajlarından yararlanarak değer elde etme süresini ve yatırımınızın geri dönüşünü hızlandırabilirsiniz. Ayrıca sunucu bakımı ve yedekleme yapmaktan kurtularak, zamanınızı altyapı gereksinimlerini değil işinizi yönetmeye ayırabilirsiniz.

Sizinle birlikte büyümek için tasarlandı

Hem SAP HANA, hem de Microsoft SQL sunucu platformlarında çalıştığı için, işinize en uygun olanı seçebilirsiniz. İşletmeniz büyüdükçe, değişen ya da artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümü özelleştirebilir ve genişletebilirsiniz.

Diğer hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamalarının aksine, SAP Business One Cloud’un maliyetlerinin anlaşılması kolay ve şeffaftır. Ödeme koşulları, kullanıcı sayısına ve sözleşmenin süresine göre hesaplanır. Böylece hizmet kapsamını işletmenizin ihtiyaçlarına göre değiştirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için SAP’nin çözüm dokümanını okuyabilir ya da çözüm videosunu izleyebilirsiniz.

Akıllı şirketler neden SAP Business One’ı tercih ediyor?

 • Uygun toplam sahip olma (total cost of ownership) ve kullanım maliyetleri
 • Kolay ve hızlı kurulum
 • Farklı fonksiyonları kapsayan tek ve entegre çözüm
 • Her yerden erişim
 • Sektöre özel uygulamalar
 • Özelleştirilebilir ve esnek bir çözüm
 • Kullanıcı dostu arayüzler