SAP Çözümlerimiz

İnternetin ve mobil cihazların hüküm sürdüğü bir dünyada, iş süreçlerini kağıt kalemle ya da standart ofis uygulamalarıyla takip etmek artık mümkün değil. Büyümeyi hedefleyen her şirket, bu büyümenin getireceği yükümlülükleri karşılamak mecburiyetinde. Onlarca müşteri, yüzlerce satış süreci ve tedarikçilerle yapılan sözleşmeler gibi doğrudan gelirleri etkileyen süreçlerin yanı sıra bir de BT altyapısı, insan kaynakları ve kurum içi süreçler gibi başarısız işlemesi durumunda şirketin yönetimini derinden etkileyen unsurlar bulunuyor.

Üstelik, tüm bu bileşenleri ayrı ayrı iyi yönetmeniz, şirket genelinde koordinasyonu ve verimliliği garanti altına alamıyor. Bir adım daha büyümeyi düşünmeden önce, bu büyümeyle karşınıza çıkacak yeni zorlukları öngörmeniz ve karşılığını bulmanız gerekiyor.

Kurumsal iş uygulamaları alanında lider olan SAP, her sektörün ihtiyacını eksiksiz karşılayan çözümleriyle aradığınız yanıtı sunuyor. Büyürken sadeleşmek, dijital dönüşümü gerçekleştirirken insan iletişimini kaybetmemek ve maliyetleri azaltırken gelirleri artırmak SAP’nin sunduğu zengin ürün ve çözüm portföyüyle mümkün. Uçtan uca tüm süreçlere entegre olarak, kurum genelinde merkezi bir yapı oluşturan SAP çözümleri, böylelikle sahip olduğunuz verinin her zaman en iyi ve en güncel şekilde saklanmasını, yönetilmesini ve ihtiyaç halinde ilgili kişiye ulaştırılmasını sağlıyor.

Sektöre özel ihtiyaçlara kusursuz yanıt veren SAP çözümleri, ayrıca faaliyet alanınıza özgü pek çok yazılımla sorunsuz bir entegrasyon sağlayarak mevcut yatırımlarınızı da katma değere dönüştürmenize imkan tanıyor. SAP Çözümleri ile sadeleşen ve dijitalleşen iş süreçleri sayesinde elde edilen zaman ve maliyet tasarrufu, sizin teknik detaylar yerine inovasyona ve işinizi büyütmeye odaklanmanızı mümkün kılıyor. Müşteri ilişkilerinden insan kaynaklarına, tedarik zincirinden mobil arayüzlere kadar her noktada yarının ihtiyaçlarını karşılayan SAP çözümleri; bellek içi mimarinin getirdiği eşsiz performans sayesinde tüm süreçlerinizin gerçek zamanlı raporlamasını yapıyor ve faydalı bilgiyi yönetim kademesine ulaştırarak en doğru kararları almanızı sağlıyor.