SAP Gayrimenkul Yönetimi (SAP RE – FX)

SAP Gayrimenkul Yönetimi (SAP RE – FX) ile gayrimenkul portföyünüzü uçtan uca tek merkezden yönetebilirsiniz. Bu çözüm sayesinde insan eliyle yürütülen iş süreçleri azalır ve süreçlerin tek merkezden yönetimi hata ihtimalini en aza indirir. Bankacılık, AVM, perakende ve gayrimenkul yatırım ortaklığı gibi sektörlerde hız ve verimlilik artar; iş gücü, zaman ve maliyet avantajı sağlanır. Gayrimenkul yönetimi çözümü; yatırım yönetimi, alan yönetimi, kira kontrat yönetimi ve bakım onarım yönetimi süreçlerinizi optimize eder. Kira kontratlarını, kira artış oranlarını, mülk sahiplik yapısını ve ortakların ödeme tarihlerini, kiralanan veya kiraya verilen mülklerdeki bakım/onarım, inşaat süreçlerini entegre olarak yönetme imkanı sağlar.

SAP Gayrimenkul çözümü bankacılık sektörü özelinde neler kazandırıyor?

Şube yenileme çalışmalarınızı projelendirerek; kira kontratı takibi, maliyet takibi, metrekare ve hacim bilgileri ile ilgili alan yönetimi takibi yapabilirsiniz. Ayrıca cezai şartlar ve periyodik artışlar, demirbaş listeleri, bakım onarım ihtiyaçlarının temini, kontratların ödeme koşulları ve kira artışı gibi süreçleri tek merkezden yönetebilirsiniz.

SAP_Gayrimenkul_yönetimi

SAP Gayrimenkul çözümü perakende, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve AVM sektörleri özelinde neler kazandırıyor?

SAP Gayrimenkul yönetimi çözümü sayesinde perakende, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve AVM sektörlerinde bayi ve alt kiracılarla yapılan alt kiralama faturalaşmaları ve sözleşmeleri, mağaza yenilemeleri, konut, ofis, AVM bakım/onarım işlemleri, kiralamaların takibi ve genel maliyet takibi süreçleri tek elden, uçtan uca yönetilerek iş süreçlerinizi kolaylaştırır.

SAP Gayrimenkul Yönetimi çözümü, SAP Mali Muhasebe (FI) ve Maliyet Muhasebesi ve Kontrol (CO) gibi diğer modüllerle entegre şekilde çalışabilir. Bu sayede kiralama, bakım, yatırım ve tesis kaynaklı alım-satım ve yeniden değerleme ile ilgili işlemlerinizde hız ve verimlilik artışı sağlar.

Bu çözüm ile doğru verilerle hatasız raporlar oluşturabilir, güçlü maliyet değerlendirmesi yapabilir ve tekrarlayan süreçlerin otomatizasyonu avantajıyla katma değer getirecek iş süreçlerinize ayıracağınız zamanı artırabilirsiniz.

SAP Gayrimenkul Yönetimi Çözümüyle maliyet değerlendirmesi yapıp tekrarlayan iş süreçlerinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.