SAP ve OpenText Lisans ve Lisans Bakım Hizmetleri

Dijital dönüşümün iş hayatının her alanına sağladığı faydalar her geçen gün daha da iyi hissediliyor. Kurumsal iş uygulamalarının başarılı entegrasyonu sonucunda şirket genelinde verimlilik artışı yakalanırken, giderler de azalıyor. Etkili pazarlama süreçleri sayesinde satış ekiplerinin ve yöneticilerin de yüzü gülüyor.

Ne var ki, dijital dönüşümde karar almakla başlayan, ürün ve çözümlerin seçilmesiyle devam eden ve entegrasyonun tamamlanmasına kadar uzanan süreç o kadar net değil: Almanız gereken pek çok karar, tanımlamanız gereken ihtiyaç ve görevler, doğru ürün ve servisi seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunuyor.

Bir SAP veya OpenText çözümünü seçtiniz diyelim; bu çözümden en iyi verimi hangi koşullarda alacağınızı biliyor musunuz? Mevcut altyapınızda hangi bileşenleri kullanmaya devam edecek, hangilerini sıfırdan oluşturacaksınız? Başlatmanız gereken hızlı bir uygulama projesi mi, yoksa yaygınlaştırma projesi mi? Tüm bu sorulara vereceğiniz yanıtlar, dijital dönüşümün sizin için muazzam bir başarı potansiyeli ya da büyük bir risk teşkil etmesi arasındaki farkı belirleyecek.

Neyse ki tüm bu soruların cevap anahtarına sahip olan, gerçekleştirdiği sayısız proje sonucunda pek çok işletmenin dijital dönüşümden büyük fayda elde etmesini sağlamış, güvenilir bir çözüm ortağınız var: Çözümevi!

Çözümevi, zengin sektörel deneyimi ve başarısı kanıtlanmış metodolojiler ile projelerde hızlı fakat titiz bir biçimde ilerliyor. İhtiyaçların doğru belirlenmesini sağlayarak, sadece size fayda sağlayacak ürünlerin lisanslamalarını yapıyor. Böylelikle dijital dönüşüm adı altında gereksiz gider kalemlerinin ortaya çıkması önleniyor.

Sizi başarıya taşıyacak ürünler belli olduktan sonra, Çözümevi’nin uzman danışmanları proje süresince tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyor. Gelişimin her safhada desteklenmesi, iş yapış şekillerinin sürekli olarak geliştirilmesi ve denetimi için oluşturulan danışmanlık ekipleri, sahip oldukları zengin bilgi birikimiyle faaliyet gösterdiğiniz alanda sizi bir adım öne taşımak için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyor.

Çözümevi Lisans ve Danışmanlık Hizmetleri sayesinde dijital dönüşümün belirsizlikleri ortadan kalkıyor; somut ve ölçümlenebilir faydalarla şirketler büyümeye ve inovasyona odaklanabiliyor.

Neden Çözümevi?

Destek hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübesi, hem SAP ve OpenText uzmanlığı, hem de yetkin olan danışman kadrosuna son derece güvenen Çözümevi’nin çatısı altında bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesinin yanı sıra, 500’ün üstünde kurulum ve 30’u aşkın upgrade ve migration projesi başarıyla tamamladı.

Bugüne Kadar

0
+
BASIS Projesi
0
+
Kurulum
0
+
Upgrade/Migration Projesi

Uçtan Uca Yönetimle Eksiksiz Bakım Hizmetleri

Çözümevi SAP ve OpenText kullanan şirketlerin iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını verimli bir şekilde yönetebilmesi için uçtan uca yönetim seçenekleri sunuyor.

  • Güvenli, güncel, yedekli, yüksek performansla çalışan sistemler
  • Kullanıcının fark etmesine fırsat kalmadan ortadan kalkan sorunlar

  • Deneyimli uzman danışman kadrosu

  • Disiplinli, hızlı ve titiz çalışma süreçleri
  • 360 derece sistem yönetimi
  • SAP ve OpenText ailesindeki tüm ürünlerin yönetimi

  • Downtime ve risklerin en aza indirilmesi
  • Felaket Kurtarma seçeneğiyle sistemlerin güvence altına alınması
  • Tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarında dış kaynak kullanımı olanağı

Bize Ulaşın

Çözümevi’nin yetkin ve uzman danışmanları, şirketinizin SAP ve OpenText altyapı ve destek hizmetlerinde yüksek performanslı bir deneyim sunmak için hazır…