SAP S/4HANA Cloud

Dünya hiç olmadığı kadar hızlı dönüyor! Sektörler ve şirketler de bu hıza ayak uydurmak için olanca gücüyle dönüşüyor. Kurumunuzun temelini oluşturan ERP sisteminizin (ERP system), bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar güçlü ancak değişen iş modellerine uyum sağlayacak kadar esnek ve akıllı olması gerekiyor. İhtiyacınız olan çözümü size SAP S/4HANA Cloud sunuyor.

SAP S4HANA Cloud

SAP S/4HANA Cloud ile inovasyona ivme kazandırın!

S/4HANA’ya geçiş, yalnızca ERP teknolojisindeki en yeni trendleri takip etmek anlamına gelmiyor. İşletmenize gerçek rekabet avantajları kazandıracak bu dönüşüm, bulut tabanlı olarak yapıldığında, akıllı bir ERP’nin (intelligent ERP) yanı sıra, bulutun avantajlarından da yararlanmanızı sağlıyor.

SAP S/4HANA’nın SaaS versiyonu olarak Şubat 2017’de piyasaya sürülen SAP S/4HANA Cloud; finans, tedarik ve satın alma, üretim, satış, pazarlama, tedarik zinciri, portföy ve proje yönetimi gibi temel iş süreçlerine (business processes) yönelik en iyi uygulamaları içeren bulut tabanlı yeni nesil bir ERP çözümü sunuyor. SAP HANA üzerine inşa edilen ve onun bellek içi işleme ve gerçek zamanlı (real time) veri erişilebilirliğinden yararlanan çözüm, akıllı işletme yolculuğunun özünü oluşturuyor ve diğer SAP çözümleriyle kolayca entegre edilebiliyor.

Akıllı bulut ERP işletmeleri geleceğe hazırlıyor.

SAP S/4HANA Cloud, makine öğrenmesi (machine learning), sanal ve artırılmış gerçeklik, blok zinciri ve sesle etkinleştirilen teknolojiler dahil olmak üzere, ERP uygulamalarına akıl katmaya yardımcı olacak teknolojiler sunuyor. Dijital asistan SAP CoPilot sayesinde kullanıcılar, chat uygulaması aracılığıyla kendi dilllerinde SAP uygulamalarıyla etkileşime girebiliyor. SAP Fiori’nin kullanıcı dostu arayüzleriyle eğitim ihtiyacı azalıyor, kullanıcılar sisteme daha hızlı uyum sağlayabiliyor.

Neden SAP S/4HANA Cloud’u tercih etmelisiniz

  • Analitik yetkinlikleriyle, verileri içgörüye dönüştürerek daha hızlı kararlar alınmasını sağlıyor.
  • İnovasyonu tetikleyerek kurumların çevikliğini artırıyor ve yatırımın geri dönüşünü alma süresini kısaltıyor.
  • SAP’nin yılın her çeyreğinde yaptığı otomatik yazılım güncellemeleri sayesinde, en son yeniliklere anında ve her zaman erişilebiliyor.
  • Organik olarak ya da birleşme ve satın alma yoluyla büyüyen şirketler, sistemlerini 25’ten fazla ülkede ve 15 dilde haftalar içinde devreye alabiliyor.
  • Abonelik ve kullanım bazlı faturalama gibi yenilikçi gelir özellikleriyle iş modelinizi dönüştürüyor.

Bulutların üstünde bir teklifimiz var!

SAP S/4HANA Cloud ile ERP iş paketinizin (ERP business suite) gücünü ve basitliğini, bulutun avantajlarıyla birleştirebilirsiniz. Belirli bir iş kolu işlevselliğinden kurumsal çaptaki dijital çekirdeğe kadar, dijital dönüşüm (digital transformation) gündeminizi yönlendirecek uçtan uca çözümlere sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.