Her yıl düzenlenen, iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2017 SAP Kalite Ödülleri’nde gerçekleştirdiğimiz iki proje birden Altın ödüle layık görüldü.

En İyi Kurumsal Dönüşüm – Business Transformation kategorisinde Akfen Holding, En İyi İnovasyon kategorisinde ise Kocaer Haddecilik San. ve Tic. A.Ş. Altın ödül aldı.

SAP Türkiye’nin iş ortaklarının yıl içindeki başarılı çalışmalarını ve iş sonuçlarını ödüllendirmeye yönelik gerçekleştirdiği 2017 SAP Kalite Ödülleri’nde birinci olan projeler, SAP EMEA Kalite Ödülleri’nde 17 ülkenin birincilerine karşı Türkiye’yi temsil edecek. Sonuçlar 11 Nisan 2018 tarihinde açıklanacak.

SAP Kalite Ödülleri’nde karmaşık teknik ve iş süreçlerini yazılım ve iş uygulamalarıyla sadeleştirerek etkin biçimde yöneten, uygulamada mükemmelliği yakalayan kurumlar değerlendirmeye alınıyor. Fark yaratan teknoloji uygulamaları, elde edilen fayda, maliyet, hız ve sağlanan katma değer gibi kriterler göz önünde bulunduruluyor.

Çözümevi olarak her yeni projede ayrı bir başarı hikayesine imza atarken, 2017 SAP Kalite Ödülleri’nde iki ayrı kategoride Altın ödüle layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Her iki projemizin tüm detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Akfen Holding’e bağlı firmalarda eşzamanlı hayata geçirilen SAP projesi ile verimli ve sade süreçlere nasıl ulaşıldı? https://www.cozumevi.com/akfen-holding-sap-prpjesi/

Kocaer Haddecilik iş modellerini basitleştirerek etkinliğini nasıl artırdı? https://www.cozumevi.com/kocaer-haddecilik-sap-s4hana-projesi/