SAP ve OpenText Destek Hizmetleri

İşinizi daha iyi, daha verimli ve daha kârlı hale getiren entegrasyon projesinin ardından gerçek bir fayda gözlemlemeye başladınız. Tüm iş süreçleriniz tıkır tıkır işliyor, çalışanlarınız da müşterileriniz de bu durumdan gayet memnun. O da ne? Sistem kullanıcılarında bir anda kayda değer görev değişiklikleri mi oldu? Öyleyse yeni gelen ekibe sistemi öğretecek bir ekibe ihtiyacınız var. Ama sistemde de beklenmedik bir arıza meydana geldi ve sorunun acilen çözülmesi gerekiyor, öyle değil mi? Endişelenmeyin!

Destek hizmetlerini ayrı bir iş kolu olarak ele alan Çözümevi, uzman destek kadrosuyla 200’den fazla müşterisine hizmet sunuyor. Proje danışmanlığının haricinde, kullanılan yeni sistemlerle ilgili her türlü destek ihtiyacı, SAP ve OpenText sertifikalı uzman ekiplerinin gözetiminde çözüme kavuşuyor. Bu ihtiyaçlar bazen oluşan bir hataya müdahale edilmesi ya da birinci seviye kullanıcı desteği olabildiği gibi, bazen de bir süreç değişikliği veya yeni bir ihtiyacın devreye alınması olabiliyor. Bu noktada her müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan esnek modellerle hizmet veriliyor ve kurumsal SAP ve OpenText sistemlerinin devamlılığı konusunda destek olunuyor.

Neden Çözümevi?

Destek hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübesi, hem SAP ve OpenText uzmanlığı, hem de yetkin olan danışman kadrosuna son derece güvenen Çözümevi’nin çatısı altında bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesinin yanı sıra, 500’ün üstünde kurulum ve 30’u aşkın upgrade ve migration projesi başarıyla tamamladı.

Bugüne Kadar

0
+
BASIS Projesi
0
+
Kurulum
0
+
Upgrade/Migration Projesi

Uçtan Uca Yönetimle Eksiksiz Bakım Hizmetleri

Çözümevi SAP ve OpenText kullanan şirketlerin iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını verimli bir şekilde yönetebilmesi için uçtan uca yönetim seçenekleri sunuyor.

  • Güvenli, güncel, yedekli, yüksek performansla çalışan sistemler
  • Kullanıcının fark etmesine fırsat kalmadan ortadan kalkan sorunlar

  • Deneyimli uzman danışman kadrosu

  • Disiplinli, hızlı ve titiz çalışma süreçleri
  • 360 derece sistem yönetimi
  • SAP ve OpenText ailesindeki tüm ürünlerin yönetimi

  • Downtime ve risklerin en aza indirilmesi
  • Felaket Kurtarma seçeneğiyle sistemlerin güvence altına alınması
  • Tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarında dış kaynak kullanımı olanağı

Bize Ulaşın

Çözümevi’nin yetkin ve uzman danışmanları, şirketinizin SAP ve OpenText altyapı ve destek hizmetlerinde yüksek performanslı bir deneyim sunmak için hazır…