SAP ve OpenText Proje Danışmanlık Hizmetleri

Dijital dönüşümün işletmeler için bir lüks değil gereklilik olduğu günümüzde SAP ve OpenText kullanan şirketlere mükemmel düzeyde hizmet sunuyor, sistemlerini mümkün olan en verimli şekilde yönetebilmelerini sağlamak adına uçtan uca çözümler sunuyoruz. Yetkin ve uzman danışmanlarımız rehberliğinde alanında öncü birçok kurumla iş birliği yapıyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına ve müşteri yapılarına uygun esnek çözümler sunarak işletme hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarına aracı oluyoruz. Dijital dönüşüm yolculuğunda iş dünyasının teknolojik ihtiyaçlarıyla uyum içinde, stratejik ve detaylı hizmetler almak Çözümevi’yle mümkün!

SAP portfolyosunun her biri detaylıca düşünülmüş özel sektörel çözümleri, iş hedeflerinizi gerçekleştirmek ve dijital dönüşüm sürecinizi desteklemek adına ilgili alanlarda süreçlerinizi sadeleştirir ve kullanıcı dostu hale getirir. 20 yılı aşkın tecrübemizle; Kurumsal Kaynak Planlama(ERP), İnsan Kaynakları Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri ve Satıcı İlişkileri Yönetimi ve daha birçok ürün ailesindeki farklı çözümlerle kurumlara danışmanlık ve lisans hizmeti sunuyoruz. Teknolojik altyapı kararlarınızı geliştirmenize destek oluyor, mükemmel veri yönetimi gerçekleştirmenizi sağlıyor ve verimliliğinizi artırıyoruz. Uzman kadromuz ve “SAP Best Practice” yaklaşımıyla şirketinize yenilikçi uygulamalar kazandırarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnek modellerle hizmet veriyor, SAP ve OpenText sistemlerinizin sürekliliğini destekliyoruz.

Neden Çözümevi?

Destek hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübesi, hem SAP ve OpenText uzmanlığı, hem de yetkin olan danışman kadrosuna son derece güvenen Çözümevi’nin çatısı altında bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesinin yanı sıra, 500’ün üstünde kurulum ve 30’u aşkın upgrade ve migration projesi başarıyla tamamladı.

Bugüne Kadar

0
+
BASIS Projesi
0
+
Kurulum
0
+
Upgrade/Migration Projesi

Uçtan Uca Yönetimle Eksiksiz Bakım Hizmetleri

Çözümevi SAP ve OpenText kullanan şirketlerin iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını verimli bir şekilde yönetebilmesi için uçtan uca yönetim seçenekleri sunuyor.

  • Güvenli, güncel, yedekli, yüksek performansla çalışan sistemler
  • Kullanıcının fark etmesine fırsat kalmadan ortadan kalkan sorunlar

  • Deneyimli uzman danışman kadrosu

  • Disiplinli, hızlı ve titiz çalışma süreçleri
  • 360 derece sistem yönetimi
  • SAP ve OpenText ailesindeki tüm ürünlerin yönetimi

  • Downtime ve risklerin en aza indirilmesi
  • Felaket Kurtarma seçeneğiyle sistemlerin güvence altına alınması
  • Tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarında dış kaynak kullanımı olanağı

Bize Ulaşın

Çözümevi’nin yetkin ve uzman danışmanları, şirketinizin SAP ve OpenText altyapı ve destek hizmetlerinde yüksek performanslı bir deneyim sunmak için hazır…