SAP ve OpenText Sistem Yönetimi

Kurumsal iş yazılımları, şirketlerin dijital dönümünde ve sürdürülebilir iş modelleri oluşturulmasında önemli bir yere sahip. Ancak bu yazılımlar ve onların üstünde çalıştığı teknoloji platformlarının yönetilmesi, sürekli güncel tutulması ve ihtiyaç duyulduğunda bakım çalışmalarının yapılması gerekiyor. Çözümevi, müşterilerine altyapı ve destek hizmetlerini partneri olduğu SAP ve OpenText için sertifikalı danışmanları aracılığıyla sağlıyor.

SAP sistemlerinin yönetim platformu BASIS konusunda uzmanlaşan Çözümevi ekipleri, müşterilerinin SAP altyapısının sorunsuz ve tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. BASIS ile tüm SAP mimarisini bir arada tutan ve sistemlerin kurulum, konfigürasyon, versiyon yükseltme, yetkilendirme işlemlerini yönetmek ve sistemleri platformlar arasında taşımak mümkün oluyor. Ayrıca, her türlü altyapı sorununun temel nedenlerine ulaşılarak çözülmesi sağlanıyor. Çözümevi danışmanları, SAP’de olduğu gibi OpenText’in desteklediği tüm altyapı konfigürasyonları üstünde çalışan sistemlere de destek verebilme yetkinliğine sahip.

Çözümevi’nde sizi neler bekliyor?

İster SAP, ister OpenText kullansın, Çözümevi’nin uzman danışmanları, müşterilerinin sistemlerini uçtan uca yönetirken; güvenli, güncel, yedekli ve iyi bir performansla çalışmalarını birinci öncelik olarak konumlandırıyor. Sistemdeki olası sorunları, mümkün olduğunca kullanıcıların hissetmesine fırsat tanımadan çözmek ise Çözümevi danışmanlarının çalışma ilkeleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Neden Çözümevi?

Destek hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübesi, hem SAP ve OpenText uzmanlığı, hem de yetkin olan danışman kadrosuna son derece güvenen Çözümevi’nin çatısı altında bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesinin yanı sıra, 500’ün üstünde kurulum ve 30’u aşkın upgrade ve migration projesi başarıyla tamamladı.

Bugüne Kadar

0
+
BASIS Projesi
0
+
Kurulum
0
+
Upgrade/Migration Projesi

Uçtan Uca Yönetimle Eksiksiz Bakım Hizmetleri

Çözümevi SAP ve OpenText kullanan şirketlerin iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını verimli bir şekilde yönetebilmesi için uçtan uca yönetim seçenekleri sunuyor.

  • Güvenli, güncel, yedekli, yüksek performansla çalışan sistemler
  • Kullanıcının fark etmesine fırsat kalmadan ortadan kalkan sorunlar

  • Deneyimli uzman danışman kadrosu

  • Disiplinli, hızlı ve titiz çalışma süreçleri
  • 360 derece sistem yönetimi
  • SAP ve OpenText ailesindeki tüm ürünlerin yönetimi

  • Downtime ve risklerin en aza indirilmesi
  • Felaket Kurtarma seçeneğiyle sistemlerin güvence altına alınması
  • Tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarında dış kaynak kullanımı olanağı

Bize Ulaşın

Çözümevi’nin yetkin ve uzman danışmanları, şirketinizin SAP ve OpenText altyapı ve destek hizmetlerinde yüksek performanslı bir deneyim sunmak için hazır…