SAP Sistem (Basis) Yönetimi

BASIS, SAP sistemlerinin altyapısının yönetilmesi anlamına geliyor. Kurumların dijital dönüşüm ve kurumsal yazılıma geçiş süreçlerinin önemli dinamiklerinden olan SAP, altyapı ve destek hizmetleri açısından da hassasiyet gerektiren bir süreç. Bu süreçte danışman firmaların ortaya koyduğu hizmet performansı da büyük ölçüde öne çıkıyor. Bu altyapı ve bakım servislerinin önemli adımlarından biri de BASIS hizmetleridir.

ÇÖZÜMEVİ BASIS hizmetleri kapsamında üstbirim (Client) kopyalama, homojen sistem kopyalama ve canlı sistem yedekten dönüş, prova servisi de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

ÇÖZÜMEVİ BASIS danışmanları, SAP’nin desteklediği tüm altyapı konfigürasyonları üzerinde çalışan SAP sistemlerine destek verebilme yetisine sahiptir. SAP kullanan firmaların, büyük önem taşıyan iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını sağlayabilmesinin tek yolu, iyi bir altyapıya sahip olmak ve o altyapının bakımının gerektiği gibi yapılmasıdır.

ÇÖZÜMEVİ’nde, BASIS işlevleri kapsamında müşterilerimizin bu çerçevedeki sistemlerinin uçtan uca yönetimini gerçekleştiriyoruz. Sistemlerin güvenli, güncel, yedekli, performanslı çalışabilmesi ise birinci önceliğimiz durumundadır. Bu hizmeti alan müşterilerimizde sistemdeki olası sorunları çoğu zaman kullanıcıların hissetmesine fırsat tanımadan çözümlemek ise bu alanda memnuniyet yaratmanın en önemli yollarından biridir.

BASIS danışmanlarımız SAP’nin tüm ürünlerinin teknik altyapısı ile ilgili destek veriyor. Müşterilerimizin BASIS alanındaki ihtiyaçlarına ve sorunlarına hızlı yanıtlar üretebilen bir destek modeline sahibiz. Sistem altyapısında ciddi değişiklikler anlamına gelen upgrade ve migration projelerinin, mutlaka bu alanda deneyimli danışmanlar tarafından yapılması gerekiyor. Şimdiye kadar bu türde birçok teknik projeye başarıyla imza attık. ÇÖZÜMEVİ olarak kaliteli bir BASIS hizmeti vermenin iki önemli ayağı olduğunu biliyoruz. Bunlardan biri; disiplinli ve titiz bir çalışma, diğeri ise gerçek anlamda uzman danışman kadrosudur.

BASIS hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübemize hem de BASIS alanında akla gelebilecek tüm süreçlerde sahip olduğumuz deneyime ve alanında son derece yetkin olan danışman kadromuza güveniyoruz. ÇÖZÜMEVİ çatısı altında sertifikalı danışman ekibimizle, bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesi ile beraber, 500’ün üzerinde kurulum ve 30’nin üzerinde upgrade/migration projesini başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Bugüne Kadar

0
+
BASIS Projesi
0
+
Kurulum
0
+
Upgrade/Migration Projesi

Uçtan Uca Yönetimle Eksiksiz Bakım Hizmetleri

SAP kullanan rmaların iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını verimli bir şekilde sağlayabilmesi için ÇÖZÜMEVİ BASIS servisleri uçtan uca yönetim seçenekleri sunuyor.

  • Güvenli, güncel, yedekli, performanslı çalışan sistemler Kullanıcının fark etmesine fırsat kalmadan ortadan kalkan sorunlar
  • Deneyimli uzman danışman kadrosu
  • Disiplinli, hızlı ve titiz çalışma süreçleri
  • 360 derece sitem yönetimi
  • SAP ürün ailesindeki tüm ürünlerin yönetimi
  • Downtime ve risklerin minimize edilmesi
  • Disaster Recovery seçeneği ile sistemlerin güvence altına alınması Tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarında dış kaynak kullanımı imkânı

Yıllık Hizmetler Kapsamında

  • Üstbirim (Client) kopyalama Homojen sistem kopyalama
  • Canlı sistem yedekten dönüş provası

ÇÖZÜMEVİ’nin yetkin ve uzman danışmanları, şirketinizin SAP altyapı ve destek hizmetlerinde yüksek performanslı BASIS deneyimini yaşatmak için hazır…