Teknoloji Platformu

İşletmenize kurduğunuz ERP sistemi, yeni nesil çalışanların kullanımına hazır mı? Mobil odaklı bir dijital dünyada sadece masaüstü ekranlara sıkışıp kalan uygulamalar, kurum içinde beklenen yaygınlığa ulaşmakta zorluk çekiyor. Bunun yerine SAP’nin lider mobilite çözümlerinden faydalanarak, tüm ERP sistemini akıllı telefon ve tabletlerden kolayca yönetilebilir hale getirmeniz mümkün. SAP Fiori, Sybase ve Syclo mobil platform çözümleri sayesinde saha ekipleri, yöneticiler ve birim görevlileri arasındaki koordinasyon asla kopmuyor. Karar alıcılar ise telefon ekranından ulaşabildikleri etkin raporlar ile işinizi büyütmek için gerekli adımları güvenle atıyor.

Çözümevi danışmanlığında kullanacağınız Teknoloji Platformu çözümleriyle hiçbir ek uğraşa girmeksizin, çevrimdışı çalışabilen ileri düzey, platform bağımsız uygulamalar geliştirilebiliyor. Sektöre ve son kullanıcıya yönelik, kullanıcı dostu ekranlara sahip uygulamalar geliştirmeyi mümkün kılan teknoloji, bu uygulamaların sahada ya da bulutta saklanmasına izin veriyor.

Tekrar kullanılabilir bileşenler, sürükle ve bırak sistemiyle çalışan, özelleştirilebilir HTML5 uygulamaları ve Çözümevi’nin uzman ekibi tarafından özelleştirilen araçlar ile platformlar arası mobil uygulama geliştirmek hiç olmadığı kadar kolay!

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.