Tedarikçi Fatura Yönetimi (VIM)

Müşteri sayınız bir elin parmaklarını geçmezken faturaları takip etmek heyecan vericidir. Ancak işlerinizi büyütüp, onlarca, hatta yüzlerce müşteriye hitap etmeye başladığınızda sayısız faturanın girişini, çıkışını, banka onaylarını ve diğer süreçleri takip etmek korkutucu bir sürece dönüşür.

Manuel fatura süreçlerindeki karmaşayı ortadan kaldıran OpenText Vendor Invoice Management (VIM) çözümü, faturanın tüm aşamalarına entegre biçimde çalışıyor ve ilgili faturayı ilgili sorumluya otomatik olarak yönlendiriyor. Faturalandırma süreçlerinde temin etme, yönlendirme, onaylama, uyuşmayan verileri takip ederek kayıt altına alma adımlarını Çözümevi uzmanlığıyla benzersiz biçimde sadeleştiren bu çözüm, kolay kullanımlı mobil ve portal arayüzleri sayesinde fatura onaylarını hızlandırıyor ve böylelikle muhasebe departmanında yüzler gülüyor.

SAP uygulamalarıyla entegre çalışan OpenText VIM, veri akışını tamamen otomatik hale getiriyor ve manuel girişleri devreden çıkarıyor. Böylelikle faturalar çözüm, onay ve ödeme işlemleri için doğru kişilere otomatik olarak iletiliyor. Yöneticiler ilgili faturaları mobil cihazlarından kolayca gözden geçirip onaylayabiliyor. Uzaktan görüntüleme desteğiyle, onay döngüsü kısaltılıyor ve satıcıların ödemeleri daha erken yapılıyor.

  • SAP ERP entegrasyonu ile iletim, onay, ödeme süreçlerini otomatik hale getiriyor, kurumdaki ödeme hesapları işlerini hızlandırıyor.
  • Gerçek ve güncel satıcı bilgilerine ulaşarak satıcılarla ilişkilerin geliştirilmesini sağlıyor.
  • Ödeme hesapları bilgilerine otomatik ulaşarak, doğru ve zamanında finansal raporlama sunuyor.
  • İş akışlarını düzenliyor, hatırlatıcıları devreye alıyor ve ödeme döngüsünü kısaltarak nakit akışını geliştiriyor.
  • Ön konfigürasyon kurallarını kullanarak mevzuata uygunluğu artırıyor.
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.