Kurumsal Doküman ve İçerik Yönetimi (xECM, ECM)

İş süreçlerinizin büyük bir bölümünde, faaliyetlerinize ilişkin çok sayıda içerik kullanılıyor. Resmi yazışmalardan arşiv belgelerine, sözleşmelerden üretim ve servis kayıtlarına kadar pek çok içerik; Ar-Ge, Üretim, Satış, Pazarlama ve Servisler gibi departmanlar tarafından oluşturuluyor. Tüm bu içeriğin elde edilmesi, yönetilmesi, saklanması ve doğru kullanıcıya, doğru zamanda ve doğru yerde ulaştırılması gerekiyor.

Çözümevi, OpenText’in kurumsal içerik yönetimi için geliştirdiği, başarısı kanıtlanmış Enterprise Content Management (ECM) çözümünü şirketinize uyarlayarak, içeriğin her zaman erişime hazır olmasını sağlıyor. Üstelik Extended ECM çözümü ile bu sistemi SAP kurumsal iş uygulamaları portföyüne kusursuz biçimde dahil etmek mümkün oluyor. OpenText xECM, kurumunuzdaki içerik dünyasını ve kurumsal uygulamaları SAP ERP, CRM ve PLM gibi uygulamaların bulunduğu SAP Business Suite ile entegre hale getiriyor.

Böylelikle SAP sistemindeki ilgili bilgiler; veri ve doküman arşivleme, görüntüleme, doküman yönetimi, uyum ve uygulama ölçümlü sanal görünümler ile zenginleşiyor.

Tüm içeriğin yetkilendirme bazında doğru kullanıcılara ulaştırılması, üstelik ihtiyaç duyulduğu anda bunun kullanıcı dostu ekranlar aracılığıyla yapılması, elle yapılan pek çok görevi otomatik hale getirerek erişimi kolaylaştırıyor ve kurum genelinde içerik odaklı ortak çalışmaları geliştiriyor.

  • Yapılandırılmamış ve yapılandırılmış iş içeriklerine çok yönlü görünüm ve erişim sağlıyor.
  • Merkezi çalışma alanları, forumları ve onay akışlarıyla verimliliği ve işbirliğini artırıyor.
  • İçerik döngüsünü ve bütünlüğü sağlayarak, yasal ve mevzuata ilişkin riskleri azaltıyor.
  • Etkili içerik yönetimiyle, büyüyen IT karmaşasını ve veri deposu ihtiyacını en aza indiriyor.
  • Otomatik arşivlemeyle kaynak kullanımını azaltıyor.
Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve demo talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.